2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 Dziecko
-
+
Wiek 3-11 Dziecko
-
+
wybierz
Sprawdź dostępność
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

O nas

PIAsek na plaży

po którym boso stąpamy

relaksuje nasze zmęczone stopy, działa odstresowująco, pobudza krążenie, dodaje sił i energii. Czy też tak macie, kiedy wejdziecie na plażę, ogarnia was ochota na pobiegniecie przed siebie i poczucie wolności?

MOrze

nasze morze

tylko w nim kąpiel jest tak orzeźwiając, ale również i bardzo zdrowa, nie sposób tu wymienić wszystkich zalet - to jedno z niewielu miejsc gdzie naszemu organizmowi możemy podarować wielką ulgę.

LAs

jest dopełnieniem uczty dla ciała i ducha.

Zanurzając się w lesie, wolno spacerujemy wdychamy głęboko aromat drzew i otwieramy umysł na działanie przyrody lub… wskakujemy na rower i podróżujemy dziesiątkami kilometrów ścieżek rowerowych.
 

PIAMOLA

to również zespół ludzi

którzy postanowili połączyć swoje siły, aby móc jak najlepiej zatroszczyć się o każdego, kto poza korzystaniem z darów natury chciałby zamieszkać w komfortowych, czystych, zadbanych i przytulnych
apartamentach. W naszych wnętrzach dbamy o każdy detal, tak aby dorównać wspaniałemu otoczeniu i przyrodzie. Chcemy aby każdy poczuł stworzoną przez nas domową atmosferę…, wyrozumiałą, serdeczną, troskliwą, pomocną i chętnie do nas wrócił
 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Sprawdź nasze lokalizacje

Lokalizacja

© 2024 Apartamenty Piamola - wszystkie prawa zastrzeżone.
design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Ciasteczka Cookies i polityka prywatności

Przewodnik po okolicy